Тегленият жребий за мъжкия турнир

ПОНЕДЕЛНИК
23.12.2019г. 

12:00ч. Йънг Бойс – Туристите                        16:00ч. Бърчево сити – Светците
13:00ч. Ураган – Галактикос                           17:00ч. Аматьорите – Парадокс
14:00ч. Елховец – Динамо                              18:00ч. Йънг Бойс – Омелия
15:00ч. Община Рудозем – Old School             19:00ч. Ураган – Смилян

ВТОРНИК
24.12.2019г. 

11:00ч. Туристите – Омелия                             15:00ч. Община Рудозем – Смилян
12:00ч. Ураган – Old School                              16:00ч. Елховец – Парадокс
13:00ч. Аматьорите – Динамо                           17:00ч. Туристите – Светците
14:00ч. Йънг Бойс – Бърчево сити                    18:00ч. Галактикос – Смилян
                                           19:00ч. Бърчево сити – Омелия

СРЯДА
25.12.2019г. 

11:00ч. Община Рудозем – Ураган                    15:00ч. Туристите – Бърчево сити
12:00ч. Йънг Бойс – Светците                           16:00ч. Old School – Смилян
13:00ч. Old School – Галактикос                        17:00ч. Динамо – Парадокс
14:00ч. Аматьорите – Елховец                          18:00ч. Светците – Омелия
                                           19:00ч. Община Рудозем – Галактикос

ЧЕТВЪРТЪК
26.12.2019г.

15:00ч. I – Четвъртфинал
16:00ч. II – Четвъртфинал
17:00ч. III – Четвъртфинал
18:00ч. IV – Четвъртфинал

ПЕТЪК
27.12.2019г.

13:00ч. I – Полуфинал
14:00ч. II – Полуфинал

17:00ч. Мач за 3/4 място
18:00ч. Мач за 1/2 място

     Група А                                            Група В                                          Група С
1. Йънг Бойс                                     1. ОБА Рудозем                            1. Динамо – Гьоврен
2. Туристите                                     2. Ураган                                     2. Аматьорите
3. Бърчево сити                                3. Смилян                                    3. Парадокс
4. Светците                                      4. Old School                                4. Елховец
5. Омелия                                        5. Галактикос

Тегленият жребий за детския турнир

ПЕТЪК
20.12.2019г.

13:00ч. : ФК Палас /Руд/ – ФК Девин                      – 2008г.
13:30ч. : ФК Палас /Руд/ – ФК Юнайтед /Пд/           – 2010г.
14:00ч. : ФК Родопа /См/ – ФК Респект /Хас/           – 2008г. 
14:30ч. : ФК Сердика /Сф/ – ФК Тракия /Пд/           – 2010г. 
15:00ч. : ФК Сердика 2 /Сф/ – ФК Юнайтед /Пд/     – 2008г. 
15:30ч. : ФК Свиленград 1 – ФК Свиленград 2        – 2010г. 
16:00ч. : ФК Сердика 1 /Сф/ – ФК Мадан                – 2008г. 
16:30ч. : ФК Палас /Руд/ – ФК Сердика /Сф/           – 2010г.
17:00ч. : ФК Палас /Руд/ – ФК Сердика 2 /Сф/        – 2008г.
17:30ч. : ФК Юнайтед /Пд/ – ФК Свиленград 1        – 2010г.
18:00ч. : ФК Родопа /См/ – ФК Мадан                      – 2008г.
18:30ч. : ФК Свиленград 2 – ФК Тракия /Пд/           – 2010г. 
19:00ч. : ФК Девин – ФК Юнайтед /Пд/                    – 2008г.
19:30ч. : ФК Респект /Хас/ – ФК Сердика 1 /Сф/      – 2008г.

СЪБОТА
21.12.2019г.

09:00ч. : ФК Палас /Руд/ – ФК Юнайтед /Пд/            – 2008г.
09:30ч. : ФК Палас /Руд/ – ФК Тракия /Пд/               – 2010г.
10:00ч. : ФК Сердика 1 /Сф/ – ФК Родопа /См/         – 2008г.
10:30ч. : ФК Юнайтед /Пд/ – ФК Свиленград 2          – 2010г.
11:00ч. : ФК Девин – ФК Сердика 2 /Сф/                   – 2008г.
11:30ч. : ФК Свиленград 1 – ФК Сердика /Сф/           – 2010г. 
12:00ч. : ФК Мадан – ФК Респект /Хас/                     – 2008г.

15:00ч. : ФК Тракия /Пд/ – ФК Юнайтед /Пд/             – 2010г.
15:30ч. : ФК Палас /Руд/ – ФК Свиленград 1              – 2010г.
16:00ч. : ФК Сердика /Сф/ – ФК Свиленград 2           – 2010г.

ПОЛУФИНАЛИ
17:00ч. 1А – 2Б /2008г./
18:00ч. 2А – 1Б /2008г./

НЕДЕЛЯ
22.12.2019г.

09:00ч. : Мач за 7/8 място                                    – 2008г.
09:30ч. : ФК Палас /Руд/ – ФК Свиленград 2         – 2010г.
10:00ч. : Мач за 5/6 място                                    – 2008г.
10:30ч. : ФК Свиленград 1 – ФК Тракия /Пд/         – 2010г.
11:00ч. : Мач за 3/4 място                                    – 2008г.
11:30ч. : ФК Юнайтед /Пд/ – ФК Сердика /Сф/      – 2010г. 
12:00ч. : Мач за 1/2 място                                    – 2008г.

Рудозем Нюз ще предава на живо
във Facebook страницата си
мачовете на младите звезди на ФК Палас,
както и финалите на мъжкия турнир.