Мъжкият отбор на Рудозем завърши 1:1 при гостуването на ФК Искра Черноочене в мач от Окръжната група. Скандално съдийство на рефера от Кърджали Мустафа Шефкет, който първо отсъди несъсществуваща дузпа за домакините , а в рамките само на 6-тата минута показа пресилени два червени картона за рудоземчани, които играха 60 минути с 9 човека на терена. В 75-тата минута Неджми Еминев изравни с 1:1 и въпреки че играеха с 2-ма души по-малко, в последната минута на мача гостите от Рудозем изпуснаха да си тръгнат с трите точки след като топката срещна напречната греда. Следващата седмица отборът гостува на ФК Девин на 16.05 /неделя/, а в последния мач за сезона на 23.05. /неделя/ Палас приема ФК Левски Крумовград.